Fahion, ty i e-książki

By 9 lipca 2020No Comments

Internet z każdym dniem poszerza swoje granice, dzięki czemu książki elektroniczne są łatwo dostępne dla ludzi. Nie musisz już wydawać dużych sum na zakup ulubionej książki, ponieważ możesz po prostu pobrać ją z sieci WWW i uzyskać potrzebne informacje. Niezależnie od tego, czy jest to moda, prawo, nauka czy handel, znajdziesz książki elektroniczne na prawie każdy temat.

Modne e-booki są obecnie bardzo popularne, ponieważ ludzie chcą wiedzieć, jak zmieniają się moda i popularne stroje w różnych częściach świata. Studenci studiujący modę również wymagają od tych książek poszerzenia swojej wiedzy o cięciach, kolorach i zastosowaniu tkanin. Elephant’s Breath & London Smoke: Historyczne nazwy kolorów, definicje i zastosowania to popularny eBook mody, który zawiera informacje o pochodzeniu, historii i użyciu kolorów. Wśród innych znanych e-booków modowych jest Podróż z kolekcją portretów, która zawiera własne doświadczenia i spostrzeżenia autorów.

Oprócz e-booków o modzie Internet zalany jest e-bookami filmowymi i wideo, które przekazują informacje o skrypcie, kierunku, kącie kamery i znaczeniu edycji. Post Cinematic Affect, Dream Repairman, Filmteam, Be the Hero w filmie swojego życia i Final Cut Pro X to jedne z najbardziej poszukiwanych e-booków na temat filmu i sztuki wideo. Dokument: Świadectwo i samo ujawnienie to kolejna popularna książka elektroniczna na ten temat, w której autor szczegółowo opisał zmiany technologiczne w dziedzinie kina. W tej książce autor proponuje ideę wolnego filmu jako najlepszego rozwiązania problemów związanych ze wzrostem prędkości spowodowanym zoptymalizowanym przetwarzaniem cyfrowym. Ta książka jest bardzo przydatna dla studentów studiujących kulturę wizualną, media i tworzenie filmów. Takie e-booki o sztuce filmowej i wideo zostały napisane w ciekawy sposób, co ułatwia czytelnikowi zrozumienie stanowiska autorów i podanych przykładów ich wyjaśnienia.

Neoliberalizm i globalne kino, pod redakcją Keitha B. Wagnera i Jyotsny Kapur, jest znaną książką o sztuce filmowej i wideo. Biorąc pod uwagę ekonomię polityczną, historię społeczną, krytykę ideologiczną i różnorodne podejścia, redaktorzy oferują nową marksistowską analizę współczesnych filmów. Neoliberalizm i kino globalne wskazują także, w jaki sposób wpływy kulturowe i podmiotowość wywołane przez neoliberalizm zostały wdrożone i zastosowane w kinach w Azji, Afryce Łacińskiej, Ameryce, Europie i Stanach Zjednoczonych. Przy tak wielu e-bookach do filmów i sztuki wideo dostępnych online, ludzie mogą bardzo łatwo poznać technologię i wysiłek związany z tworzeniem filmów